İyi Parti Isparta Kongresi 29 Mart’ta yapılacak

İyi Parti İl Başkanı Özgür Tandoğan, İyi Parti 2. Olağan Kongre süreci hakkında konuştu. İlçe kongrelerinin hızla devam ettiğini belirten İl Başkanı Tandoğan, il kongresinin 29 Mart’ta yapılacağını söyledi, “Aday mısınız” sorusuna ise net yanıt verdi.

İyi Parti İl Başkanı Özgür Tandoğan, İyi Parti 2. Olağan Kongre süreci hakkında konuştu.

İlçe kongrelerinin hızla devam ettiğini belirten İl Başkanı Tandoğan, il kongresinin 29 Mart’ta yapılacağını söyledi, “Aday mısınız” sorusuna da net yanıt verdi.

“ İlçe kongrelerimiz hızlı bir şekilde devam etmekte başlangıç olarak Senirkent, Uluborlu, Yalvaç olmak üzere üç tane ilçemizin kongresini tamamladık. Yeni yönetimlerimizi ve yeni başkanlarımızın seçimini yaptık. İnşallah vatanımıza milletimize Isparta’mıza o bölgedeki ilçe halkına hayırlı olmasını diliyorum. Biliyorsunuz ki bu bizim ikinci olağan kongremiz bunun akabinde bütün ilçeleri tamamladıktan sonra 29 Mart itibariyle il kongresini tamamlamaya çalışacağız ben başlangıç itibariyle hep şu şekilde söyledim. Görev verildi görevi hakkıyla yerine getirmeye çalıştım doğru olan ve etik olan son güne kadar kongreye götürmek bu partiyi ve orada da aday olmak delegelerin vereceği kararla da il başkanlığına seçilirsem devam etmek. Delegeler arzu etmez başka bir üyemizi il başkanı olarak görmek isterlerse tabiî ki hay hay diyeceğiz. Ama ben adayım”

- Isparta Haber, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://ispartamhaber.com/haber/3682894/iyi-parti-isparta-kongresi-29-martta-yapilacak